پاسخ تند توماس توخل به سوال خبرنگار درباره جنگ

گروه ورزشی: توماس توخل، سرمربی چلسی، پاسخ تندی به سوال یک خبرنگار درباره جنگ بین اوکراین و روسیه داد.

چلسی یک هفته بسیار سخت را پشت سر گذاشته است. آنها در فینال جام اتحادیه مقابل لیورپول شکست خوردند و دست‌شان از کسب جام کوتاه ماند. اما مهم تر از این مسئله جنگ بین روسیه و اوکراین است که باشگاه چلسی را هم تحت تاثیر قرار داده چرا که گفته می‌شود مالک آبی‌ها یعنی رومن آبراموویچ رابطه نزدیکی با ولادیمیر پوتین دارد و همین موضوع باعث شده که این مرد ثروتمند روس اخیراً چلسی را به بنیاد خیریه باشگاه واگذار کند.
چلسی فردا شب در دور پنجم رقابت های جام حذفی انگلیس به مصاف لوتون خواهد رفت. پیش از این مسابقه یکی از خبرنگاران از توماس توخل درباره جنگ بین روسیه و اوکراین سوال کرد که با واکنش تند سرمربی آلمانی روبرو شد. توخل گفت: “گوش کن، گوش کن، باید بایستی! ببین من یک سیاستمدار نیستم.
این وضعیت در اوکراین ادامه دارد و شما باید بس کنید. من فقط می توانم همین را تکرار کنم و بابت این موضوع متاسفم چرا که هیچ وقت جنگ را تجربه نکرده ام .

من همیشه با پتر چک و مارینا گرانوفسکایا تعامل دارم شرایط را به خوبی نمی‌دانم و همه قبول داریم که موقعیت‌هایی بسیار مهم‌تر از فوتبال وجود دارد و این هرگز تغییر نخواهد کرد.”
در ادامه پیرامون وضعیت آشفته باشگاه چلسی و جدایی احتمالی رومن آبراموویچ سوال شد که بازهم توماس توخل پاسخ تندی داد و گفت: “موقعیت هایی مانند جنگ بسیار مهم‌تر است اما این وظیفه من نیست که درباره رومن آبراموویچ صحبت کنم زیرا ما به اندازه کافی از همه چیز مطلع نیستیم. من یک سیاستمدار نیستم و نمی دانم که باید چه کار کنم و چه بگویم. من یک مربی هستم و شما دیگر نباید از من در مورد جنگ سوال کنید. من هیچ پاسخی برای شما نخواهم داشت.”

به اشتراک بگذارید
عارف ارازپور
عارف ارازپور
مقالات: 80

دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *