مقابل بارسلونا 51 درصد شانس صعود داریم!

به گزارش "ورزش سه"، جمعه گذشته قرعه کشی دور یک هشتم نهایی لیگ اروپا برگزار شد و در این مرحله تیم های بارسلونا و گالاتاسرای به یکدیگر برخورد کردند.

رئیس گالاتاسرای معتقد است که برابر بارسلونا شانس بیشتری برای صعود خواهند داشت.

مقابل بارسلونا 51 درصد شانس صعود داریم!

به گزارش “ورزش سه”، جمعه گذشته قرعه کشی دور یک هشتم نهایی لیگ اروپا برگزار شد و در این مرحله تیم های بارسلونا و گالاتاسرای به یکدیگر برخورد کردند.
 

1691877

بارسا در پلی آف توانست ناپولی را در مجموع دو بازی 5-3 شکست دهد و گالا هم به عنوان تیم صدرنشین گروه خود راهی یک هشتم نهایی شد. بازی رفت پنجشنبه هفته بعد در نوکمپ و بازی برگشت نیز در زمین گالا برگزار خواهد شد.

1694975

بوراک الماس رئیس باشگاه گالاتاسرای در مورد بازی پیش رو برابر بارسا ادعای جالبی مطرح کرد. او به هابر گلوبال گفت:« گالاتاسرای در هر زمینی برای پیروزی وارد می شود. ما در هر مرحله ای از هر تورنمنتی برای صعود بازی خواهیم کرد و مقابل بارسا هم 51 درصد شانس صعود داریم. گالا از هیچ حریفی ترسی ندارد چرا که پرافتخارترین تیم ترکیه است و سابقه فتح جام یوفا را در گذشته داریم. ما سوپرکاپ اروپا را با غلبه بر رئال به دست آوردیم و امیدواریم موفقیت های 20 سال پیش بار دیگر تکرار شوند. تیمی داریم که بتواند راهی مراحل بالاتر و حتی فینال بازی ها شود.»

به اشتراک بگذارید
عارف ارازپور
عارف ارازپور
مقالات: 80

دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *