بازدید بانوان حاضر در مسابقات قرآن از باغ موزه دفاع مقدس و موزه جماران

مسئول کمیته بانوان سی ونهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت، بانوان حاضر در این رویداد از باغ موزه دفاع مقدس و موزه جماران بازدید کردند.

 فاطمه خانی‌زاده با بیان اینکه در سی و نهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، رقابت در بخش بانوان فردا (چهارشنبه) مانند امروز(سه شنبه) از ساعت ۹ تا اذان ظهر برگزار می‌شود، افزود: تعداد افرادی که توانستند در مرحله‌ نهایی در تهران حضور پیدا کنند ۱۶ نفر بوده که از این تعداد ۱۰ نفر در رشته‌ حفظ کل و ۶ نفر در رشته‌ ترتیل با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی افزود: در بخش بانوان شرکت‌کنندگان از عراق، لبنان، اندونزی، تانزانیا، غنا، کامرون، سریلانکا و چند کشور دیگر حضور داشتند. مسابقات در مرحله مقدماتی اواخر دی ماه در مشهد به صورت غیرحضوری برگزار شد و فایل‌های شرکت‌کنندگان که ۳۴ نفر بودند داوری شد. نتایج نهایی در مراسم اختتامیه اعلام خواهد شد و از برگزیدگان تجلیل می‌شود.

خانی‌زاده اظهار داشت: بر اساس برنامه‌های جانبی، بانوان شرکت‌کننده در روزهایی که در تهران حضور داشتند، از باغ موزه‌ دفاع مقدس و حسینیه ‌جماران بازدید کردند.

سی ونهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران از ۲۹ بهمن ماه با حضور قاریان و حافظان برتر بین‌المللی در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی آغاز شده و تا سوم اسفند ماه ادامه دارد.

به اشتراک بگذارید
الهام کاکاوندی
الهام کاکاوندی
مقالات: 101

دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *