تمجید سرمربی هورسان از اسماعیل‌نژاد/ محمدی‌راد: پس از 4 مسابقه شناخت خوبی از هم داریم

سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر گفت: پس از چهار مسابقه برابر پاس، شناخت کافی از هم داریم و در لحظات آخر که می‌توانستیم بازی را تمام کنیم، حملات موفقی نداشتیم.

 دور برگشت مرحله نخست پلی‌آف لیگ برتر مردان از امروز (سه‌شنبه دوم اسفند) آغاز شد و با چهار دیدار در مدت دو روز به صورت متمرکز در سالن فدراسیون والیبال پیگیری می‌شود و در اولین دیدار پاس گرگان سه بر دو هورسان رامسر را شکست داد تا مسابقه این دو تیم به دیدار سوم کشیده شود.

رحمان محمدی‌راد سرمربی هورسان رامسر پس از شکست شاگردانش برابر پاس گرگان، گفت: خداقوت به هر دو تیم، امیدوارم که تماشاگران از تماشای این مسابقه لذت برده باشند به هر حال داستان هورسان و گرگان داستان خاصی است و چهارمین دیداری است که سه بر دو شده است. مسابقه بعدی‌مان هم احتمالا همین روال را داشته باشد.

وی افزود: در مسابقه گذشته گرگان شانس پیروزی بیشتری داشت اما برنده شدیم، امروز هورسان فرصت‌های بسیاری برای پیروزی داشت اما از این فرصت‌ها به خوبی استفاده نکردیم. هنوز یک مسابقه باقی مانده و با ریکاوری برای حضور در آن آماده می‌شویم.

این سرمربی در پاسخ به این سئوال که آیا تیم حریف ضعفی در دفاع روی تور داشت، گفت: نه پاس ضعفی نداشت. سعی کردیم تقسیم پست را به نحوی انجام دهیم که در نقطه قوت دفاع آن‌ها نباشد. به هر حال پس از چهار مسابقه برابر هم شناخت کافی از هم داریم. پاس هم شناخت خوبی از هورسان دارد و در لحظات آخر که می‌توانستیم بازی را تمام کنیم حملات موفقی نداشتیم. این موضوع نشان می‌دهد آن‌ها هم دفاع خوبی داشتند. هر دو تیم به نسبت مسابقات گذشته بسیار نزدیک‌تر به هم بازی کردند و این دیدار جذابیت بیشتری داشت.

وی در پایان درباره دلیل عدم موفقیت هورسان در خنثی کردن حملات پایانی اسماعیل‌نژاد، خاطرنشان کرد: امین یکی از بهترین پشت خط زن‌های ایران است و شاید نیاز به ریکاوری داشته و به لحاظ ذهنی خسته شده باشد، اما در ست پنجم به تیمش خیلی کمک کرد.

به اشتراک بگذارید
الهام کاکاوندی
الهام کاکاوندی
مقالات: 101

دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *