سرمربی الفیصلی: بعد از مرحله گروهی بازی می‌کردیم، فولاد را می‌بردیم/ آنها از اشتباه خودمان گل زدند

سرمربی الفیصلی گفت اگر دیدار این تیم با شاگردان جواد نکونام پس از پایان دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شد، نماینده عربستان به برتری می‌رسید.

مارینو اوزونیدیس در نشست خبری پس از دیدار تیم فوتبال الفیصلی عربستان مقابل فولاد ایران که به شکست یک بر صفر الفیصلی انجامید، اظهار داشت: به بازیکنانم به‌خاطر تلاشی که در این مسابقه کردند، افتخار می‌کنم. ما امروز در این مسابقه نباختیم، بلکه سال گذشته باختیم! اگر این مسابقه سال گذشته (در سال 2022 و پس از پایان مرحله گروهی) برگزار می‌شد، فولاد را شکست می‌دادیم.

وی با بیان اینکه چیزهای زیادی از صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا بر الفیصلی گذشت، تصریح کرد: ما از لیگ حرفه‌ای عربستان سقوط کردیم و این موضوع تأثیر واضحی روی ما گذاشت. فولاد تیم خوبی است، اما بهتر از ما نیست. آنها موقعیتی ایجاد نکردند، اما الفیصلی نیز چنین شرایطی داشت. آنها از طریق اشتباه خودمان به گل رسیدند.

سرمربی الفیصلی با بیان اینکه نمی‌تواند بازیکنانش را مقصر بداند، گفت: آنها تمام تلاش خود را کردند، اما به نتیجه نرسیدیم. هدف ما این است که به لیگ حرفه‌ای عربستان صعود کنیم. ما بازیکنانی داریم که از مصدومیت بازگشته‌اند و بازیکنان زیادی در خط حمله جذب کرده‌ایم. اطمینان دارم می‌توانیم کارهای خوبی انجام بدهیم.

به اشتراک بگذارید
الهام کاکاوندی
الهام کاکاوندی
مقالات: 101

دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *