سر دادن شعار معروف علیه استقلال!

ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال قبل از آغاز دیدار با نساجی، از هوادار نابینای این تیم به گرمی استقبال کرد.

یم‌های نساجی مازندران و استقلال در چارچوب هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال از ساعت 15 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهید وطنی به مصاف هم رفتند.
* تعداد زیادی از هواداران استقلال ‌مقابل درِ ورودی ورزشگاه شهید وطنی تجمع کرده بودند و هنگامی که آبی‌پوشان قصد ورود به ورزشگاه را داشتند به سختی توانستند از میان هواداران‌شان به داخل ورزشگاه بروند.
* ریکاردو ساپینتو و بازیکنان  به داخل زمین آمدند و از کیفیت زمین چمن بازدید کردند.
* زمانی که اعضای تیم فوتبال استقلال در رختکن بودند، یک هوادار نابینای استقلالی، به رختکن آبی‌ها آمد و مورد استقبال ساپینتو بازیکنان این تیم قرار گرفت.
* هنگامی که استقلالی به زمین آمدند، هواداران نساجی اقدام به سر دادن شعار معروف علیه آبی‌ها کرده و شش گل دربی سال 1352 را یادآوری کردند. هواداران استقلال هم با نشان دادن عدد 4 حرکت هواداران نساجی را تلافی کردند.
* هواداران استقلال که در کنار جایگاه ورزشگاه قرار داشتند، هنگام گرم کردن شاگردان ساپینتو، به طور ویژه سیدحسین حسینی کاپیتان آبی‌پوشان را تشویق کردند و سنگربان آبی‌ها هم با رفتن به سمت سکوهای تماشاگران، از هواداران استقلال تشکر کرد. هواداران استقلال بازیکنان دیگر از جمله روزبه چشمی و ارسلان مطهری و… را هم تشویق کردند.
* زمانی که هر دو تیم برای گرم کردن به زمین آمده بودند، بلندگوهای ورزشگاه با پخش موسیقی و شعارهایی سعی داشت باعث بالا رفتن روحیه و انگیزه بازیکنان نساجی شود.
* مثل سایر دیدارهای نساجی در ورزشگاه وطنی، پیراهن بزرگی از این تیم روی یکی از سکوها نصب شده است.

* در بخشی از ورزشگاه، هواداران برای نشستن روی صندلی‌ها با مشکل مواجه بودند چون صندلی‌ها آب گرفته بود و تماشاگران با دست اقدام به پاک کردن صندلی کردند.
* در مراسم پیش از آغاز بازی، ساپینتو با دو هوادار معلول عکس یادگاری گرفت و سیدحسین حسینی هم همراه هوادار نابینا به زمین آمد. هوادار استقلالی در هنگام انتخاب زمین و توپ هم در کنار کاپیتان استقلال قرار داشت.

به اشتراک بگذارید
عارف ارازپور
عارف ارازپور
مقالات: 80

دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *